Hakkımızda

BİYOGRAFİ

FEHİME ERGÜNEŞ
7 Ocak 1972 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldiğimde Fehime Çakıcı demişler adıma. Ali Hikmet Paşa İlkokulu’nda öğrenciliğe merhaba dedim, okulu ve öğretmenimi çok sevmiştim. Matematiğe karşı ise ilgim ve yeteneğim fazlaydı. Annemin hayalleri farklı da olsa ne olacaksın diye soranlara matematik öğretmeni  derdi. İlkokul sonrası ortaokula gelince öğretmenimin konuşması sonucu annem de ikna olmuştu okumama. Orta kısmı İmam Hatip Lisesinde, liseyi de Muharrem Hasbi Lisesi’nde okudum. Hayallerim sınav sonuç belgesiyle gerçek oldu. Uludağ Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünü kazanmıştım. Yıllar çabucak geçti, kepler atıldı. Okuldan hemen sonra da Fehime Çakıcı artık Fehime Ergüneş’ti.
Öğretmenlik mesleğime özel  dershanede başladım. 5 yıl çalıştım dershanecilik zordu. Hem ev hem iş ağır geldi. Dershaneden ayrılıp özel okulda çalışmaya başladım. Meslek deneyimime çok şey borçluyum. Boş zamanlarımda birebir  özel dersler de veriyorum. Öğrencilerimin başarısındaki artış velilerimin memnuniyetleri beni mutlu ediyord.OKS’de Türkiye 6.sı olan öğrencim oldu.Pek çoğu Anadolu Liselerine yerleşti. Özel okullardan burs alanlar vardı içlerinde. Bu sırada öğrencilerime daha iyi hizmet verebilmek için OKS Soru Bankası kitabı hazırladım ancak sistem değiştiğinden baskı gerçekleşmedi. Ama bu çalışma bana çok şeyler kattı. Şu anda müfredata uygun konu anlatımlı ders sunumları hazırlıyorum.

AMACIM ÖĞRENCİLERİME MATEMATİĞİ SEVDİRİP EN KOLAY ŞEKİLDE ÖĞRETEBİLMEK…
MATEMATİKTE BAŞARIYI HEDEFLİYORSANIZ
HEDEF MATEMATİK’İ SEÇİN
Matematik yanlış yöntemlerle öğretildiğinde genelde öğrenciler tarafından zor ve sıkıcı bir ders olarak algılanır. Bu da başarısızlığı koşullar.
Uzun yıllara yayılan deneyimle geliştirdiğim öğretme yöntemleri, öğrencilerin matematiği zevkle ve kolayca öğrenmelerini sağlamaktadır. Eğitim verdiğim öğrencilerin matematiksel başarıları bunun kanıtıdır.
Çocuklarınızın öğrenim haytlarında başarıya ulaşmalarını, matematiği temelden bir kavrayışla öğrenmelerini istiyorsanız 2009-2010 öğrenim yılında sizi ve çocuğunuzu aramızda görmek isteriz.

Gerek sitemiz gerekse eğitimle ilgili sorunlarınızı ve tavsiyelerinizi çekinmeden benimle paylaşabilirsiniz.
Email: [email protected]
Cep: 05325955419
Bahçelievler – Ömür Plaza / İstanbul

One Response to “Hakkımızda”

  • harun tombul:

    sayın hocam ben niğdede matematik öğretmeniyim slaytlarınız gerçekten mükemmel nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilirmiyim. kızımın permütasyon ödevi için gerekli. çok teşekkür ederim 05359565196

Yorum yaz

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle

Haberler
Sizlerin yorumu bizler için çok önemli lütfen yorum yazınız6.Sınıf konuları eklenmiştir...

Kümeler
Olasılık
Örüntüler
Çarpanlar ve Katları
Kalansız Bölünebilme
Toplama ve Çarpma
Ondalık Kesirler
Doğrunun Yolculuğu7.Sınıf konuları eklenmiştir...

Olasılık
Çemberler
Tam Sayılar
Oran Orantı
Permütasyon
Koordinat Sistemi8.Sınıf konuları eklenmiştir...

Fraktallar
Gerçek Sayılar
Kareköklü Sayılar
Histogram Oluşturalım
Üçgende Açı Kenar
Öteleme Yansıtma Döndürme